Hellcase nedir?

 

Hellcase CS 2 ve Dota2 skin ve eşyalarını bulabileceğiniz en kapsamlı kasa açma sitelerinden biridir. Linkten Steam hesabınızı kullanarak giriş yapabilirsiniz.

CSGO kasaları 0.06 USD’den birkaç yüz USD ye varmaktadır. Sitede dilerseniz satın aldığınız kasaları açabilirsiniz veya Kasa Savaşı’nda başka oyunculara karşı kasalar açarak kazanmanız durumunda kendi kasanızdan çıkan eşyanın yanı sıra diğer oyuncunun kasasından çıkan eşyaya da sahip olursunuz. Ayrıca Hellcase hesabında kazandığınız skinleri “Yükseltme” opsiyonunu kullanarak daha değerli eşyalar ile takas edebilirsiniz.

 

Hellcase’e nasıl para yatırabilirim?

 

Hellcase’e Visa, Mastercard, G2A ve Kripto paralar ile yatırım yapabilirsiniz. Ayrıca ShadowPay yöntemi ile Steam envanterinizdeki eşyaları kullanarak yatırım yapabilirsiniz.

 

Hellcase Oyunları

 

Hellcase, diğer kasa açma sitelerinden farklı olan bir kaç oyun sunmaktadır. Tekli ve çoklu kasa açmaya ek olarak 2 farklı oyun vardır:

 

  1. Yükseltme: Oyuncular envanterlerinde bulunan eşyayı seçer ve diğer tarafa Hellcase’den kazanmak istedikleri eşyayı seçerler. Kazanma oranı iki eşyanın birbirine kıyaslamalı değerlerine göre hesaplanır. Bu oran %1 ile %76 arasında değişebilmektedir. Yükseltmenin başarılı olması durumunda oyuncu skini kazanır. Başarısız olması durumunda ise kaybeder.
  2. Kasa Savaşı: Kasa Savaşı 2 ila 4 oyuncunun katılımı ile gerçekleşir. Tüm katılımcıların aynı kasaları açması ve toplamda en yüksek değere sahip eşyayı açan oyuncu tüm eşyaları kazanması esasına dayanır. Oyuncular kendi kasalarını oluşturabilirken başka oyuncuların oluşturmuş oldukları kasaları da açabilirler.

Hellcase’den nasıl para çekerim?

 

Hellcase’den para çekme işlemi oldukça kolaydır. Hellcase profilinize tıklayarak çekmek istediğiniz eşyanın üzerindeki Gönder butonuna tıklayınız. Takas teklifi hazır olduğunda “Al” butonuna tıklayarak Steam hesabınıza yönlenecektir.

Hellcase’den nasıl bonus alırım?

Hellcase’e ilk kez giriş yaptığınızda hoş geldin bonusuna hak kazanırsınız. Bu bonustan yararlanabilmeniz için “csgokasa30” promosyon kodunu kullanmanız gerekir. Steam hesabınızdan giriş yaptıktan sonra sağ üst kısımda bulunan “+” işaretine tıklayarak para yatırma menüsünde bulunan promosyon kodu kısmına kodu yazdıktan sonra hoş geldin bonusu hesabınıza kredilendirilecektir.

 

Avantajları

 

  • Hoş geldin bonusu
  • Kasa Savaşı seçeneği
  • Premium olanağı
  • 11 farklı dil seçeneği

Hellcase değerlendirme

“csgokasa30” koduyla $0,45 kredi kazanın!