GGDrop Değerlendirme

GGDrop nedir?

GGDrop CS2 oyununda mevcut olmayan kasaları açmanıza imkan sağlayan sitelerden biridir. Linkten kayit olabilirsiniz

Yapmanız gereken şey basittir, üzerinde içindeki skinlerin çeşitlerine göre farklı fiyatları bulunan kasalar bulunur. Oyundaki kasalardan daha iyi skin ve silahlara sahip olmanız için daha iyi bir şans sağlar.

Sitenin sundukları burada da bitmiyor, ayrıca sitede geliştirme seçeneği de bulunmaktadır. Bu özellik sahip olduğunuz 3 farklı skine karşılık daha iyi bir skin alma şansı sağlar.

Sitede hesabınızı zenginleştirmenizi sağlayacak veya  daha ucuza ve hatta bedavaya skin almanızı sağlayacak bir çok farklı bonuşlarda mevcuttur.

Sitede Steam ın kendi yatırım metodlarından daha fazla seçenek bulunmaktadır ve geleneksel sitelere kıyaslandığında fiyat bağlamında daha karlı ödeme yöntemleri bulunmaktadır.

 

GGDrop’taki Bonus ve Promosyon Kodları

 

GGDrop’a adım attığınız anda hediyeler sizi beklemektedir.

 

Hoşgeldin hediyesi:

Kayıt olurken kullanacağınız “CSGOKASA” koduyla ilk yatırımınıza %11 bonus alabilirsiniz.

Bundan yararlanmak için, linkten kayıt olmanız ve sonrasında yatırım yapmanız gerekir. Yatırım yönteminizi belirledikten sonra “CSGOKASA” kodunu girerek refill butonuna tıklayınız.

 

Çarkıfelek bonusu

Sitede günde bir kez kullanabileceğiniz çarkifelek bonusu bulunmaktadır. Sitede Wheel olarak görünmektedir. Çarkı kullanarak aşağıdaki bonuşlardan birini elde edebilirsiniz:

  • Ekstra yatırım bonusu
  • Bedava kredi
  • Bir sonraki yatırımda bedava kasa
  • Bir sonraki yatırıma bedava skin
  • Bedava skin ve dahası

11% deposit bonusu için " CSGOKASA "- Bedava spin kazanmak için " KASASPIN "- kodunu kullan