FarmSkins nedir?

 

FarmSkins CS 2 silahları ve skinleri içeren kasaları açabileceğiniz kasa açma sitelerinden biridir. Sitede 0,25 USD’ından birkaç yüz USD’ye kadar çeşitli fiyatlarda bulunan kasaları satın alabilme seçeneği sunulmaktadır. Kasalardan çıkan eşyaların fiyatları kasanın değerinden daha fazla veya daha az olabilir. Bu tamamen sizin şansınıza bağlıdır. Siteye direkt olarak Steam hesabınızdan giriş yapabilirsiniz. Herhangi bir kayıt formu doldurmanıza gerek yoktur.

 

FarmSkins Bedava Bonus kodumu nasıl kullanabilirim?

 

Bedava bonusunuzu alabilmeniz için sitede bulunan farmskins.com'a giderek belirtilen linkten giriş yapmanız gerekir. Eğer bonusunuzu alamadıysanız, Para Ekle butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfada Promosyon veya Satış Kodu formuna “CSGOKasa90” yazıp GÖNDER düğmesine tıkladıktan sonra bakiyeniz kredi eklenecektir.

 

FarmSkins’den kazandığım silahı nasıl Steam hesabıma atarım?

 

FarmSkins’den açmış olduğunuz kasadan çıkan eşyayı Steam hesabınıza alabilmeniz için öncelikle Steam hesabınıza ait Takas URL’nizi girmeniz gerekir. Eşyalar Steam Takas Teklifleri ile alınabilir. Takas URL’nizi almak için linke tıklayınız. Linkten hesabınıza giriş yaptıktan sonra Envanter gizliliğini “Herkese Açık” konuma getirmeniz gerekir. Son olarak FarmSkin’s hesabınıza giderek çekmek istediğiniz eşyanın üzerine gelerek “Kabul Et” düğmesine tıkladığınızda eşyanız hesabınıza geçmiş olacaktır.

 

FarmSkins’e nasıl para yatırabilirim?

 

FarmSkins hesabınıza G2A PAY metodu ile VISA, Mastercard, Skrill, Bitcoin, Union Pay, Qiwi, Neteller, Yandex Cüzdan ve WebMoney ile yatırabilirsiniz. Buna ek olarak Jeton ve Jeton Voucher ile de para yatırabilirsiniz.

Eğer para yatırmak istemiyorsanız, Skin2Pay yöntemi ile Steam envanterinizde bulunan silah ve skinleri siteye para yatırma için yatırabilirsiniz.

 

Kazandığım silahı kullanmak istemiyorum. Ne yapabilirim?

 

Sitede açtığınız kasalardan bazen kasanın değerinden yüksek eşyalar çıkabilir. Dilerseniz bu eşyayı Steam hesabınıza atıp kullanabilirsiniz veya satarak başka bir kasa daha açabilirsiniz. Bunun yanı sıra kazanmış olduğunuz eşyaları birleştirerek daha iyi bir eşyaya sahip olabilirsiniz. Bunun için sitede bulunan “Yükselt” butonuna tıklayarak FarmSkins hesabınızdaki eşyaları seçerek daha değerli bir eşya ile değiştirebilirsiniz.

 

Avantajları

  • Sitede 7 farklı dil seçeneği bulunmaktadır.
  • Günlük bonus
  • Eşya Yükseltme seçeneği
  • Canlı veya eposta ile destek

FarmSkins Değerlendirme

“CSGOKasa90” kodu ile $ 1.00 kredi kazanın