EZY nedir?

 

EZY bir kasa açma sitesidir. Sitede 0,09 USD’den 300 USD’ye kadar her bütçeye hitap eden kasa seçenekleri bulunmaktadır. Linkten Steam hesabınız ile siteye giriş yapabilirsiniz.

EZY’yi diğer kasa açma sitelerinden ayıran bir özellik de oyunculara siteden kazanmış oldukları skinleri daha değerli olanlarla değiştirme seçeneği sunmasıdır. Oyuncular sitedeki envanterlerinden bir eşya ve karşı taraftan kazanmak istedikleri bir eşya seçerler. Kazanma oranı iki eşyanın birbirine kıyaslamalı değerlerine göre hesaplanır. Daha fazla değere sahip eşyaları kazanmak daha zordur.  

Sitede sunulan bir diğer popüler seçenek ise oyuncuların kendi kasalarını kendi oluşturabilmesindir. Sitede yaratılan kasaların rengini, şeklini, ismini, içinde bulunan eşyaları ve kazanma şansları oyuncular tarafından belirlenebilmektedir.

 

EZY’den nasıl Bedava Bonus alırım?

 

Bedava bonusu alabilmeniz için sitede sağ üstte bulunan “Yatır” seçeneğine tıkladıktan sonra “Promosyon Kodunu Kullan” kısmına tıkladıktan sonra açılan forma “csgokasa” yazdıktan sonra “Kullan” a tıkladıktan sonra bonus hesabınıza kredilendirilecektir.

 

Avantajları

 

  • Geniş kasa yelpazesi
  • Kasa oluşturma
  • Kasa Açma Simulatörü

EZY Değerlendirme

EZY kasa açma sitesi “csgokasa” koduyla bedava kredi kazan