CSGOLive nedir?

 

CSGOLive bir CSGO ve Dota 2 kasa açma sitesidir. Sitede $0,09’dan $1000’a kadar çeşitli fiyatlarda çok avantajlı kasalar bulunmaktadır.

Sitede ayrıca Kasa Oluşturucu bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde oyuncular isterlerse CSGO silah ve skin veya Dota 2 eşyalarından kendi kasalarını oluşturabilir. Kasanın ismini, rengini, seklini, bulunan eşyaları ve eşya düşme şansı oyuncular tarafından belirlenebilmektedir.

 

Csgolive'a nasıl para yatırabilirim?

 

Sitede bir çok yatırım seçeneği bulunmaktadır. Direkt olarak Steam hesabınızda bulunan silah veya skinler ile siteye yatırım yapabilirsiniz.

Sitede gerçek para yatırma seçenekleri de sunulmaktadır. Paypal, Visa, Mastercard, Skrill, G2A, GameMoney ve G2A Hediye kartı ile yatırım yapılabilmektedir.

 

 

CSGOLive’dan nasıl para çekerim?

 

CSGOLive’da para çekme işlemleri de yatırım kadar kolaydır. Sol tarafta bulunan menüden Hesap Seçeneği altında bulunan “CSGO Withdraw” seçeneğine tıkladığınızda açılacak formda Steam Takas URL’nizi girip çekim talebi verebilirsiniz. Takas teklifi hazır olduğunda “Al” seçeneği çıkacaktır. Takas tamamlandıktan sonra istediğiniz silah Steam hesabınıza geçmiş olacaktır.

 

CSGOLive’dan nasıl Bedava kredi alabilirim?

 

Bedava bonusu alabilmeniz için siteye Steam hesabınızla giriş yaptıktan sonra sol menüde bulunan “Referans” kısmında tıklayarak “Referans Kodu” bölümüne “csgokasa40” yazarak $0,40 bedava kredi alabilirsiniz.

 

Avantajları

 

  • Kasa oluşturucu
  • Kolay yatırım ve çekim
  • 9 farklı dil seçeneği

CSGOLive Değerlendirme

“csgokasa40” koduyla $0,40 kredi kazanın!