CS:GO Kırık Diş Operasyonu Yayınlandı.
 

Valve son çıkan Kırık Diş Operasyonu (Operation Broken Fang) ile CS:GO rekabetçi maçlarını yepyeni bir seviyeye taşıdı. Bu güncelleme dahilinde bir çok özellik silahlar ajanlar ve haritalar bizleri bekliyor.

Bilindiği gibi CS:GO Steam üzerinde en çok aktif oyuncuya sahip oyun olduğu her zaman söylenir. Bu güncellemenin yayınlanmasının ardından oyuna olan ilginin daha da artmasına neden oldu.

 

Kırık Diş Operasyonu’nda oyuncuları neler bekliyor?

CS:GO Kırık Diş Operasyonu’nda bizi yepyeni haritalar, yeni oyun modları, yeni ajan görünümleri, birinden farklı silah skinleri, stickerlar, grafittiler beklioyor. Ayrıca oyuna eklenen sohbet tekerleği ile oyuncuların daha hızlı ve interaktif bir oyun içi iletişim olanağı sunuluyor. Verilen komutlar ise oyuncuların sohbetinde otomatik olarak kendi dillerine çeviriliyor.

 

Kırık Diş Operasyonu satın aldığınızda aşağıdakilere sahip olacaksınız.

 • Kırık Diş Operasyonu Jetonu– Bu jeton seviyenize göre Bronz dan Elmas’a doğru seviyelendirilir ve CS:GO Profilinizde sergilenecektir.
 • Yeni Ajan görünümleri, silah koleksiyonları, stickerlar, Kırık Diş silah kasası ve dahası içeren Operasyon Ödüllerine erişim
 • Kırık Diş Premier Moduna erişim
 • Operasyon istatistikleri sayfasına erişim.
 • Görev tamamlandığında XP boost.
   

Peki bu silahları daha ucuza ve kolay bir şekilde almanın bir yolu yok mu? Tabi ki var! Kasa Açma Siteleri'nden çok hızlı ve kolay bir şekilde yatırım yaparak çeşitli silah skinleri düşürebilirsiniz!
 

Yeni Haritalar ve Modlar

 1. Geri Alışlar (Retakes) modu:

  3 Terorist bomba kurulu alanı 4 Anti-Terörist takımına karsı savunması durumunda başlayan hızlı oyun modudur. Bu mod Kırık Diş Operasyonu boyunca oynanabilmektedir.

  Her elin başında silahların bulunduğu kartları seçerek bomba alanını geri almak veya savunma görevidir. İlk 8 eli kazanan maçı kazanır.

 2. Haritalar:
  Kırık Diş Operasyonu ile yedi adet yeni harita sunulmuştur. Bunlardan biri yepyeni Ancient haritasıdır.  

Kırık Diş Operasyon Yıldızlarını nasıl alabilirim?

Operasyon Yıldızları haftalık görevler kartlarının tamamlanması ile kazanılabilir veya oyunda satın alınabilir. Her görev kartının üzerinde oyuncuların maksimum kazanabilecekleri yıldızlar gösterilir. Maksimum verilen yıldız sayısını kazanmak için her hafta tüm görevleri yapmanıza gerek yoktur.

 

Kırık Diş Operasyonu ödüllerini nasıl alabilirim?

Operasyon Ödüllerini, ödül için yeterli yıldız toplandığında veya satın aldığında oyun içinde bulunan Operasyon Mağazası’ndan alabilirsiniz.

 

Operasyon Rozetimi nasıl yükseltebilirim?

Kırık Diş Rozeti’ni yükseltebilmek için haftalık görev kartlarının tamamlayarak yıldız kazanmanız gerekir. Rozetiniz 33 yıldızda (Gümüş), 66 yıldızda (Altın) ve 100 yıldızda (Elmas) yükseltilecektir.
 

Operasyon Görevlerini bilet satın almadan oynayabilir miyim?

Evet, görevler bilet satın almadan oynanabilir ancak görev sonunda Operasyon yıldızları kazanamazsınız. Ancak Premier Modu gerektiren görevleri oynayamazsınız.

Daha sonraki bir tarihte Operasyon bileti satın almanız durumunda önceki tamamlanmış görevlerden aldığını yıldızlar hesabınıza eklenecektir ve satın almadan önceki tüm ilerlemeleriniz kaydedilir.
 

Operasyon Biletini hediye edebilir miyim?

Operasyon biletleri satın alındıktan 1 hafta sonra takas edilebilir. Satın alma esnasında gönderimi mümkün değildir.
 

Kırık Diş Operasyonu ne kadar sürecek?

Kırık Diş Operasyonu 30 Nisan’a kadar devam edecektir. Oyuncular Operasyonun ilk 16 haftası boyunca her hafta yeni görev kartları alacaktır.

 

İlginizi çekebilecek diğer yazılar:

Blog